Merhabalar,

Bu siz değerli ziyaretcilerimize ilk yazımız. Bu yazımızda kısaca sitemizden bahsetmek istiyorum. Sitemiz adından da anlaşılacağı üzere, Antalya ‘da tatil yapmak isteyenler için bir rehber niteliğinde olacak. Sitemizde Antalya tatil yerleri, Antalya ‘daki ekonomik otelleri ve pansiyonları ve çeşitli daha bir çok bilgiyi siz değerli ziyaretcilerimize sunmaya çalışacağız. Sitemiz bir bilgilendirme sitesi olup, herhangi bir acenta hizmeti vermemektedir. Sitemizde yayınlayacağımız, otel ve pansiyon bilgileri yer yer değişiklik gösterebilir.

Bunun nedenini kısaca şöyle anlatmak istiyorum, bir pansiyon yetkilisi bizim sitemizde pansiyonunun tanıtılmasını istedi ve bilgilerini bize gönderdi. Aradan 3 ay geçtikten sonra her hangi bir neden den dolayı bu pansiyonun telefon numarası değişti ve pansiyon yetkilisi bize haber vermedi, bu durumda bizim de haberdar olamayacağımız için numara hatalı olabilir, yahut bize kış ayı fiyat listesini gönderdi ve bize bunu belirtmedi, bilindiği gibi yaz aylarında pansiyon ve otel fiyatları yükselmektedir, bu durumda sitemizdeki fiyat değişik olacağından ötürü, pansiyon ile sizin görüşmenizdeki fiyat farklı olabilir.

Sizlere ilk yazımızda, kısaca amacımızdan ve yaşayabileceğiniz ufak tefek aksaklıklardan söz ettim. Umarım sitemizi beğenir ve takipte kalırsınız.

Hoşcakalın.