İyi Bir Tatil ve Erken Rezervasyon İmkanı
Bu yıl iyi bir tatil, erken rezervasyon ile sizin de hakkınız!
Touristica bünyesindeki yüzlerce otel bu yıl da hayallerinizdeki tatil için sizi bekliyor. Ayrıca %45’e varan erken rezervasyon indirimleri sayesinde çok daha ekonomik, 12 taksit + 4 ay erteleme varan ödeme koşullarıyla ödemesi çok daha kolay.
Yurtiçi tatiliniz için ulaşım probleminizi de konforlu ve ekonomik şekilde ortadan kaldıran Touristica; 19. yıla özel 19 TL’lik uçak bileti kampanyasını erken rezervasyon döneminde sizlere sunuyor.
Bu yıl uygulanan yurtiçi ve Kıbrıs erken rezervasyon fırsatları sadece ekonomik tatil planlamalarınız dışında, istediğiniz otele, istediğiniz tarih de rezervasyonunuzu yaptırmanın rahatlığıyla; size sadece tatiliniz başlayacağı günü beklemek kalıyor.
Garanti Fiyat, Mutlu Misafir
Touristica size verdiği ‘’garanti fiyat’’ sözü ile erken rezervasyon yaptıktan sonra otelin fiyatının daha düşük olması durumunda isterseniz aradaki farkın iadesini, isterseniz rezervasyonunuzun iptalini garanti ediyor.


Misafirlerimize sadece rezervasyon yaptırana kadar değil; tatili öncesinde ve tatili boyunca misafirimizin mutluluğu için çalışıyor ve misafirlerimizden geri dönüş yapılan her bildirimi “hediye” olarak kabul ediyor ve sorunların çözümünü en kısa sürede misafirlerine sunuyoruz.
Ya gidemezsem diye düşünmeyin, tatiliniz güvence altında.
Erken rezervasyonda süresince yapacağınız 4 gece ve üzeri tüm yurtiçi ve kıbrıs rezervasyonlarınız ERGO sigortanın güvencesi ile çok cüzi rakamlar karşılığında sigortalatabiliyor ve son 72 saate kadar; koşulsuz, şartsız iptal hakkıyla beraber ödediğiniz tutarın %100’ünü geri iade edip, tatilinizi güvence altına alıyor.
Ayrıca bütün bu fırsatlar ve kampanyalardan yararlanmak çok kolay
Online rezervasyon kolaylığı ile www.touristica.com.tr üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilir veya size en uygun tatil seçmek için uzman seyahat danışmanınızdan bilgi alarak 444 0 329 no’lu çağrı merkezi numarasından rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sandıklı Termal Park Hotel 2013 Fiyat başlıklı içeriğimizi de okumanızı tavsiye ederiz.